🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

بازار بورس امروز یکشنبه – ۲۵ تیر ۱۴۰۲

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر ، بازار بورس و اوراق بهادار امروز مورخ ۲۵ تیر ۱۴۰۲ دومین روز کاری هفته را همانند روز گذشته با فشار شدید عرضه شروع کرد

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

بازارهای مالی و سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 خدمات حرفه ای

کسب رتبه برتر از PPQ

کادر علمی

تیم متخصص و آزموده

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

بازار بورس امروز یکشنبه – ۲۵ تیر ۱۴۰۲ سهامیـــــــــر

بازار بورس امروز یکشنبه – ۲۵ تیر ۱۴۰۲

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر ، بازار بورس و اوراق بهادار امروز مورخ ۲۵ تیر ۱۴۰۲ دومین روز کاری هفته را همانند روز گذشته با فشار شدید عرضه شروع کرد و به مرور زمان بر فشار فروش و عرضه های بازار اضافه شد به گونه ای که در ساعات پایانی بازار اکثر سهام در نزدیکی صف فروش خرید و فروش شدند.

شاخص کل و هم وزن

همچنین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با افت 49 هزار و 600 واحدی  به 2 میلیون و 21 هزار واحد رسید و به کف کانال 2 میلیون واحد نزدیک شد. همچنین شاخص کل هم‌ وزن نیز با افت 19500 واحدی به ارتفاع 708 هزار واحدی رسید.

نماد های مهم

سه نماد «فارس»، «فولاد» و «شستا» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «کتوسعه»، «دی» و «فرود» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس گذاشتند، همچنین سه نماد «شهر»، «خودرو» و «وبملت» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «کتوسعه»، «دی» و «فرود» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در امروز بودند.

ارزش معاملات خُرد

در انتها ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ 25 تیر ماه 1402، مبلغ 5 هزار میلیارد  200 میلیون تومان بود. حقیقی‌ها در امروز حدود 940 میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند.

در بازار امروز 44 نماد در محدوده مثبت و 358 نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس 84 نماد در محدوده مثبت و 225 نماد در محدوده منفی خرید و فروش شدند.

منبع خبر: تیم خبرگزاری سهامیر

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (بازار بورس امروز یکشنبه - ۲۵ تیر ۱۴۰۲)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :

پاسخگویــــــــــــــــــــــــــــــی به سوالات متداول

SAHAMIR UNIVERSITY

مرکز آموزش عالی سهامیر سهامیـــــــــر