🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

بازار بورس امروز سه شنبه – ۲۰ تیر ۱۴۰۲

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر ، بازار بورس و اوراق بهادار امروز مورخ ۲۰ تیر ۱۴۰۲ چهارمین روز کاری هفته را همانند روز گذشته با فشار عرضه شروع کرد و

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

بازارهای مالی و سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 خدمات حرفه ای

کسب رتبه برتر از PPQ

کادر علمی

تیم متخصص و آزموده

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

بازار بورس امروز سه شنبه – ۲۰ تیر ۱۴۰۲ سهامیـــــــــر

بازار بورس امروز سه شنبه – ۲۰ تیر ۱۴۰۲

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر ، بازار بورس و اوراق بهادار امروز مورخ ۲۰ تیر ۱۴۰۲ چهارمین روز کاری هفته را همانند روز گذشته با فشار عرضه شروع کرد و در طول معاملات امروز همچون روز گذشته دست بالاتر با فروشندگان بود.

شاخص کل و هم وزن

همچنین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با افت 30 هزار و 160 واحدی  به 2 میلیون و 128 هزار واحد رسید و در آستانه ی رسیدن به کانال 2 میلیون و 100 هزار واحد دست پیدا کرد.  همچنین شاخص کل هم‌ وزن نیز با افتی 14 هزار  واحدی به ارتفاع 746 هزار واحدی دست پیدا کرد.

نماد های مهم

سه نماد «فولاد»، «فملی» و «میدکو» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «آریا»، «وسپهر» و «هرمز» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس گذاشتند، همچنین سه نماد «شهر»، «خودرو» و «خگستر» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «کتوسعه»، «فرود» و «دی» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز امروز بودند.

ارزش معاملات خُرد

و در نهایت ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ 20 تیر ماه 1402، مبلغ 8 هزار میلیارد  300 میلیون تومان برآورد شد. گفتنی است حقیقی‌ ها در امروز حدود 1680  میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند.

در بازار امروز 44 نماد در محدوده مثبت و 352 نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس 81 نماد در محدوده مثبت و 229 نماد در محدوده منفی خرید و فروش شدند.

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (بازار بورس امروز سه شنبه - ۲۰ تیر ۱۴۰۲)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :

پاسخگویــــــــــــــــــــــــــــــی به سوالات متداول

SAHAMIR UNIVERSITY

مرکز آموزش عالی سهامیر سهامیـــــــــر