🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

ثبات قیمت در اکثر آلت کوین ها امروز  یکشنبه – ۱۸ تیر ۱۴۰۲

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، امروز در فهرست 50 ارز برتر بازار، تقریبا نیمی از نمادها مثبت هستند و نصف دیگر هم در محدوده منفی خرید و فروش شدند. بازار

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

ثبات قیمت در اکثر آلت کوین ها امروز  یکشنبه – ۱۸ تیر ۱۴۰۲ سهامیـــــــــر

ثبات قیمت در اکثر آلت کوین ها امروز  یکشنبه – ۱۸ تیر ۱۴۰۲

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، امروز در فهرست 50 ارز برتر بازار، تقریبا نیمی از نمادها مثبت هستند و نصف دیگر هم در محدوده منفی خرید و فروش شدند.

بازار امروز آلت کوین ها

شیبااینو با افزایش 5 درصدی، در صدر فهرست نمادهای پربازده قرار دارد. آوالانچ هم با افزایش 3 درصدی در جایگاه دوم است. مابقی نمادهای مثبت افزایش قیمت کمتر از 2 درصد دارند و نکته مهم اینکه اکثر آن ها نوسان کمتر از یک درصد داشته اند.

در میان نمادهای منفی، آوی و Bitcoin SV با ریزش 4 درصدی بیشترین افت قیمت را دارند. میکر و بیت کوین کش هم 3 درصد افت قیمت داشته اند. مابقی نمادهای منفی کاهش قیمت کمتر از 3 درصد دارند.

در مقیاس هفتگی سولانا با افزایش 13 درصدی بیشترین رشد قیمت را دارد. طی این مدت، گراف 9 درصد، آوالانچ 8 درصد و فایل کوین 7 درصد افزایش قیمت داشتند که از نمادهای پربازده در مقیاس هفتگی به حساب می آیند. بیشترین ریزش هفتگی هم مربوط به Bitcoin SV با افت قیمت 17 درصدی است.

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (ثبات قیمت در اکثر آلت کوین ها امروز  یکشنبه - ۱۸ تیر ۱۴۰۲)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :