🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

ارزش معاملات بیت کوین امروز یکشنبه – ۱۸ تیر ۱۴۰۲

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، امروز ارزش معاملات بیت کوین به 7 میلیارد دلار رسیده که البته دلیل ریزش ارزش معاملات، تعطیلی بازارهای اروپا و آمریکا است. البته باید به

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

ارزش معاملات بیت کوین امروز یکشنبه – ۱۸ تیر ۱۴۰۲ سهامیـــــــــر

ارزش معاملات بیت کوین امروز یکشنبه – ۱۸ تیر ۱۴۰۲

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، امروز ارزش معاملات بیت کوین به 7 میلیارد دلار رسیده که البته دلیل ریزش ارزش معاملات، تعطیلی بازارهای اروپا و آمریکا است. البته باید به این نکته هم اشاره کرد که برخی مواقع، حتی در همین روزهای یکشنبه هم ارزش معاملات بسیار بالا می رود.

نوسانات بازار ارز دیجیتال

این اتفاق زمانی پدید می آید که قیمت ها با شیب تندی افزایش یا افت پیدا می کنند که در این مواقع، نوسان گیران معاملات بیشتری را انجام می دهند. اما امروز بازار توان چنین حرکاتی را ندارد و طبیعتا ارزش معاملات هم افت پیدا کرده است.

امروز بیت کوین با افزایش حدود نیم درصدی، در حدود نرخ 30300 دلار خرید و فروش می شود و ارزش بازار آن نیز به 588 میلیارد دلار رسیده است.

بازده هفتگی بیت کوین سرانجام وارد محدوده منفی شد و طی یک هفته گذشته حدود یک درصد از قیمت این ارز دیجیتال کمتر شده است. البته در مقیاس ماهانه وضعیت متفاوت است و بیت کوین حدود 13 درصد افزایش پیدا کرده است.

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (ارزش معاملات بیت کوین امروز یکشنبه - ۱۸ تیر ۱۴۰۲)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :