🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

افزایش محبوبیت پیش‌ فروش الکس

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبر گزاری سهامیر، برتری الکس نسبت به پپه، تا حدی به دلیل بالا رفتن قیمت قابل توجه آن است که در پیش‌ فروش آن دیدیم. این فاز

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

افزایش محبوبیت پیش‌ فروش الکس سهامیـــــــــر

افزایش محبوبیت پیش‌ فروش الکس

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبر گزاری سهامیر، برتری الکس نسبت به پپه، تا حدی به دلیل بالا رفتن قیمت قابل توجه آن است که در پیش‌ فروش آن دیدیم. این فاز از پروژه توجه زیادی را به خود معطوف کرده‌ و در نتیجه بیش از ۱۴/۳ میلیون توکن الکس به فروش رفته‌ است.

رشد الکس دوج

مشارکت فعال در پیش‌ فروش، نشان‌دهنده احساسات مثبت در بین سرمایه‌گذاران است، که با بیشتر شدن حجم معاملات و جذب سرمایه‌گذاران بیشتر تأیید شده است.

دیدگاه سرمایه‌گذاران نسبت به الکس دوج افزایشی است و عده ای از آنان باور دارند که این توکن در ماه‌های آینده به ارزش بیشتری میرسد.

این ایده، در کنار ویژگی‌های پروژه و استراتژی‌های بازاریابی آن، موجب شده تا جامعه‌ای پایبند و رو به رشد برای الکس دوج تشکیل شود. پایان موفق پیش‌ فروش یک اتفاق مهم برای الکس دوج محسوب می‌شود که به عنوان ارزشی برای عرضه رسمی و لیست شدن آن در یونی‌‌سواپ (Uniswap) عمل می‌کند.

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (افزایش محبوبیت پیش‌ فروش الکس)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :