🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

همه چیز درباره استاپ لاس

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

مرکز آموزش عالی سهامیر: استاپ لاس در لغت به معنی توقف ضرر است و در واقع دستوری است که هنگام زیان داده می شود تا معامله متوقف شود. استاپ لاس

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

همه چیز درباره استاپ لاس سهامیـــــــــر

همه چیز درباره استاپ لاس

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

مرکز آموزش عالی سهامیر: استاپ لاس در لغت به معنی توقف ضرر است و در واقع دستوری است که هنگام زیان داده می شود تا معامله متوقف شود.

استاپ لاس (stop loss) چیست؟

یکی از مواردی که در هنگام باز کردن معامله می توان آن را تعیین کرد توقف ضرر است. در بخش ایجاد سفارش در هر پلتفرم معاملاتی قسمتی با نام (stop loss) وجود دارد که معامله گر با استفاده از آن می تواند حد ضرر را برای معامله مشخص کند.

بازار فارکس به دلیل نوسان بسیار زیاد در دوره های زمانی مختلف بی ثبات است و به همین جهت استفاده از حد ضرر برای جلوگیری از زیان های بزرگ بسیار مهم است.

استاپ لاس دستوری است که به صورت اتوماتیک توسط پلتفرم معاملاتی در قیمتی که تریدر مشخص می کند، اجرا می شود. در بازار فارکس تمام تحرکات را نمی شود پیش بینی کرد و دستورات توقف معامله از جمله استاپ لاس (stop loss) و تیک پروفیت (take profit) از معدود ابزار هایی است که تریدر ها باید از آن برای مدیریت سرمایه خود استفاده کنند.

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (همه چیز درباره استاپ لاس)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :