🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

نوسان قیمت نفت با بیم و امیدهای اقتصاد چین

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش سهامیر، قیمت نفت در روز سه ‌شنبه پس از اینکه چین کمترین رشد اقتصادی خود را تجربه کرد، متفاوت بود، در حالی که تغییر در سیاست کووید اواخر

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

نوسان قیمت نفت با بیم و امیدهای اقتصاد چین سهامیـــــــــر

نوسان قیمت نفت با بیم و امیدهای اقتصاد چین

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش سهامیر، قیمت نفت در روز سه ‌شنبه پس از اینکه چین کمترین رشد اقتصادی خود را تجربه کرد، متفاوت بود، در حالی که تغییر در سیاست کووید اواخر سال ۲۰۲۲، امید‌ها به بهتر شدن تقاضای سوخت این کشور در سال جاری را پشتیبانی می‌کند.

ارزش معاملات آتی نفت

ارزش معاملات آتی نفت برنت با ۱۶ سنت یا ۰.۲ درصد رشد به ۸۴.۶۲ دلار در ساعت ۷:۴۴ صبح به وقت تهران رسید و بخشی از ضرر ۱ درصدی قبل را ترمیم کرد.

قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت آمریکا (WTI) نسبت به پایان روز جمعه با ۶۰ سنت یا ۰.۸ درصد افت به ۷۹.۲۶ دلار رسید. به دلیل تعطیلی روز مارتین لوتر کینگ ایالات متحده در روز دوشنبه هیچ توافقی انجام نشد.

خوش‌بینی به بازگشایی دوباره چین

نفت برنت طی ۱۰ روز گذشته نزدیک به ۱۰ درصد رشد پیدا کرده است در حالی که خوش‌بینی به بازگشایی دوباره چین، تمایل‌ها را تقویت کرده است. با این حال، چشم انداز بقیه اقتصاد جهانی نامشخص است.

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (نوسان قیمت نفت با بیم و امیدهای اقتصاد چین)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :