🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

تحلیل نگران کننده ژائو از بازار رمزارزها

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

چانگ‌پنگ ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس، تحلیل نگران کننده ای را درباره بحران بوجد آمده بازار ارزهای دیجیتال به اشتراک گذاشته است. وی بر این باور است که شرایط فعلی بازار

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

بازارهای مالی و سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 خدمات حرفه ای

کسب رتبه برتر از PPQ

کادر علمی

تیم متخصص و آزموده

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

تحلیل نگران کننده ژائو از بازار رمزارزها سهامیـــــــــر

تحلیل نگران کننده ژائو از بازار رمزارزها

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

چانگ‌پنگ ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس، تحلیل نگران کننده ای را درباره بحران بوجد آمده بازار ارزهای دیجیتال به اشتراک گذاشته است. وی بر این باور است که شرایط فعلی بازار کریپتو با بحران مالی سال ۲۰۰۸ اشتراکاتی دارد و اوضاع قبل از اینکه به حالت عادی باز گردد، بدتر خواهد شد.

پیش ‌بینی در صنعت کریپتو

طبق گزارش‌ها، ژائو در بیانات جدید خود پیش ‌بینی کرده که صنعت کریپتو باید با اثرات آبشاری سقوط FTX مقابله کند. او بر این باور است که تعداد بیشتری از شرکت ‌های رمزارزی و به ‌ویژه آن ‌هایی که ارتباط نزدیکی با FTX دارند، در هفته‌ های آینده ضربات بیشتری خواهند دید.

بسیاری از فعالان بازار، صرافی شکست‌خورده FTX را با بانک سرمایه ‌گذاری بزرگ لیمن برادرز (Lehman Brothers) مقایسه می‌کنند که سقوط باور نکردنی آن، با بحران مالی سال ۲۰۰۸ همزمان بود.

به گفته کارشناسان، پیش‌ بینی می‌شود که سقوط یکی از بزرگترین صرافی‌های ارز دیجیتال در جهان، سرمایه ‌گذاران را از بازار کریپتو دور کرده و در عین حال، بررسی‌ های نظارتی بی‌سابقه‌ای را به این صنعت نزدیک کند.

ژائو بر این باور است که بازار ارزهای دیجیتال در نهایت می‌تواند به حالت نرمال برگردند، اما او مشخص نکرد که این موضوع، چه مدت ممکن است طول بکشد.

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (تحلیل نگران کننده ژائو از بازار رمزارزها)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :

پاسخگویــــــــــــــــــــــــــــــی به سوالات متداول

SAHAMIR UNIVERSITY

مرکز آموزش عالی سهامیر سهامیـــــــــر