🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

مس در سقف دوماهه

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

در حالی که سرمایه‌ گذاران منتظر نتایج انتخابات میان ‌دوره‌ ای ایالات ‌متحده بودند و قیمت فلزات نیز رشد پیدا کرد، قیمت طلا روز چهارشنبه به بالاترین حد یک ‌ماه

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

مس در سقف دوماهه سهامیـــــــــر

مس در سقف دوماهه

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

در حالی که سرمایه‌ گذاران منتظر نتایج انتخابات میان ‌دوره‌ ای ایالات ‌متحده بودند و قیمت فلزات نیز رشد پیدا کرد، قیمت طلا روز چهارشنبه به بالاترین حد یک ‌ماه اخیر رسید و مس در سقف دوماهه جا خوش کرد.

رشد قیمت مس در جهان

به گزارش سهامیر، ضعف دلار که این هفته به پایین ‌‌‌ترین حد در یک‌ ماه و نیم گذشته رسید، به رشد قیمت در بازارهای فلز کمک شایانی کرد.

شاخص دلار اوایل روز چهارشنبه با ۵/ ۰‌درصد افت به ۶۱/ ۱۰۹دلار رسید. بازدهی اوراق خزانه ‌داری آمریکا نیز بیش از ۲‌درصد افت پیدا کرد.

در میان فلزات صنعتی، قیمت مس پس از رشد ۲درصدی در روز سه ‌شنبه، نزدیک به بالاترین حد در دوماه گذشته خرید و فروش شد. معاملات آتی مس روز چهارشنبه در ۶۶۲۷/ ۳ دلار در هر پوند ثابت بود.

در حالی که قیمت فلز قرمز در ابتدای هفته به دلیل نگرانی از کاهش بیشتر در تقاضای چین افت پیدا کرده بود، ضعف دلار منجر افزایش خرید این فلز شد.

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (مس در سقف دوماهه)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :