🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

ماسک سهام تسلا را به ارزش حدود ۴ میلیارد دلار فروخت

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

برطبق اسناد اوراق بهادار ایالات‌متحده، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، ۱۹.۵ میلیون سهم از این سازنده خودروهای الکتریکی را به ارزش ۳.۹۵ میلیارد دلار، چند روز پس از خرید توییتر فروخته

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

ماسک سهام تسلا را به ارزش حدود ۴ میلیارد دلار فروخت سهامیـــــــــر

ماسک سهام تسلا را به ارزش حدود ۴ میلیارد دلار فروخت

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

برطبق اسناد اوراق بهادار ایالات‌متحده، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، ۱۹.۵ میلیون سهم از این سازنده خودروهای الکتریکی را به ارزش ۳.۹۵ میلیارد دلار، چند روز پس از خرید توییتر فروخته است.

ارزش کل سهام تسلا

به گزارش سهامیر، ماسک، ثروتمند ترین مرد جهان، پس از فروش بخشی از سهام خود در تسلا، حدود ۲۰ میلیارد دلار پول نقد داشت و بر اساس محاسبات، باید دو تا سه میلیارد دلار اضافی برای تامین مالی معامله توییتر ذخیره می کرد.

آخرین فروش سهام در حالی انجام می‌شود که تحلیلگران باور داشتند که ماسک سهام اضافی تسلا را بفروشد. برطبق آمار های منتشر شده، ماسک در ماه‌های آوریل و آگوست مجموعاً ۱۵.۴ میلیارد دلار از سهام تسلا را فروخت اما گفته بود که فروش دیگری در نظر گرفته نشده است.

با آخرین فروش، ارزش کل سهام تسلا فروخته شده توسط ماسک از زمانی که او در ماه آوریل سهام خود در توییتر را رسمی کرد، به نزدیک به ۲۰ میلیارد دلار می‌رسد.

تسلا تقریباً نیمی از ارزش بازار خود را از دست داده است و دارایی خالص ماسک از زمانی که در ماه آوریل برای خرید توییتر اقدام کرد ۷۰ میلیارد دلار افت پیدا کرده است.

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (ماسک سهام تسلا را به ارزش حدود ۴ میلیارد دلار فروخت)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :