🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

خودرو هایی با بودجه زیر 70 میلیون تومان

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

نوسان شدید قیمت ‌ها در بازار خودرو و در عین حال، افزایش قیمت خودرو همزمان با افزایش قیمت دلار، این روزها خرید خودرو را برای افرادی با بودجه کم، دچار

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

خودرو هایی با بودجه زیر 70 میلیون تومان سهامیـــــــــر

خودرو هایی با بودجه زیر 70 میلیون تومان

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

نوسان شدید قیمت ‌ها در بازار خودرو و در عین حال، افزایش قیمت خودرو همزمان با افزایش قیمت دلار، این روزها خرید خودرو را برای افرادی با بودجه کم، دچار مشکل کرده است.

خرید و فروش در بازار خودروهای دست دوم

در این شرایط، خرید و فروش در بازار خودروهای دست دوم و کارکرده پر رونق تر از خودروهای صفر است؛ اگرچه فعالان بازار خودرو اظهار می کنند در این بخش هم کسادی بسیار بالا است.

با این حال، بررسی آگهی ‌های فروش در میان خودروهای کارکرده حکایت بر این دارد که برای آن گروهی که کمتر از ۷۰ میلیون تومان پول در جیب دارند هم خودروهایی پیدا می‌شود.

بر اساس این گزارش، یک پراید صندوق ‌دار مدل ۱۳۸۳ دنده‌ای برای فروش ۵۱ میلیون تومان قیمت گذاری شده است. همچنین در آگهی‌های فروش، پژو۴۰۵ مدل ۱۳۸۰ در حدود ۷۰ میلیون تومان برای فروش قرار داده شده است.

دوو ماتیز مدل ۱۳۷۹ با ۲۰۰ کیلومتر کارکرد، در آگهی فروش به قیمت ۵۰ میلیون تومان معامله می‌شود. همچنین، برای پیکان سدان مدل ۱۳۸۱ با ۳۹۰ هزار کیلومتر کارکرد، قیمتی در حدود ۶۰ میلیون تومان گزارش شده است.

پژو روآ مدل ۱۳۸۸ با ۴۰۰ کیلومتر کارکرد هم ۶۰ میلیون تومان قیمت گذاری شده است. همچنین پژو آردی مدل ۱۳۸۳ با ۲۰۰ کیلومتر کارکرد، قیمتی در حدود ۵۰ میلیون تومان برایش تعیین شده است.

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (خودرو هایی با بودجه زیر 70 میلیون تومان)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :