🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

پیش‌بینی بورس برای شنبه ۳۰ مهر ۱۴۰۱

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

کارشناسان باور دارند که بورس هفته آینده روندی متعادل را پشت سر بگذارد. البته ممکن است در برخی از روزها شاخص قرمز باشد. تحلیل بورس امروز به گزارش سهامیر، شاخص

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

بازارهای مالی و سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 خدمات حرفه ای

کسب رتبه برتر از PPQ

کادر علمی

تیم متخصص و آزموده

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

پیش‌بینی بورس برای شنبه ۳۰ مهر ۱۴۰۱ سهامیـــــــــر

پیش‌بینی بورس برای شنبه ۳۰ مهر ۱۴۰۱

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

کارشناسان باور دارند که بورس هفته آینده روندی متعادل را پشت سر بگذارد. البته ممکن است در برخی از روزها شاخص قرمز باشد.

تحلیل بورس امروز

به گزارش سهامیر، شاخص کل و شاخص هم‌ وزن بورس امروز مسیرهای متفاوتی را پشت سر گذاشتند و یکی از این شاخص‌ ها مثبت و دیگری منفی شد. شاخص کل بورس امروز چهارشنبه ۲۷ مهر ماه روند نسبتا نزولی داشت.

شاخص کل با کاهش دو هزار و ۳۹۹ واحدی به محدوده یک میلیون و ۳۱۰ هزار واحدی رسید. اما شاخص هم‌ وزن بر خلاف شاخص کل حرکت کرد و با رشد ۶۵۰ واحدی در محدوده ۳۷۸ هزار واحدی قرار گرفت.

ارزش معاملات خرد هم نه تنها نشانی از بازگشت نمی‌دهد بلکه امروز یکی از کمترین مقادیر سه ماهه خود را تجربه کرد و به محدوده هزار و ۴۶۸ میلیارد تومان رسید. همچنین در این روز ۲۹۲ نماد مثبت و ۳۳۰ نماد منفی در بازار سرمایه داشتیم.

معاملات هفته آینده

هر ساله با انتشار آمار ‌های شش ماهه، بورس کمی مثبت می‌شود و به نوعی تکان می‌خورد و رشد می‌کند. امسال نیز بسیاری از کارشناسان همین انتظار را از بازار دارند. چرا که شاخص در شش ماهه اخیر روی روند کاهشی بوده و به آستانه کانال یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحدی رسید.

اما تحلیلگران بازار سرمایه باور دارند که با انتشار گزارش ‌های شش ماهه روند شاخص نیز تغییر می‌کند. به گفته این افراد کف بازار بسته شده و روند رو به بالا شروع خواهد شد.

این موضوع یک سیگنال مثبت برای فعالان بازار سرمایه به محسوب می شود و بسیاری از افراد به واسطه همین سیگنال مثبت نقدینگی و پول جدید وارد معاملات می‌کنند و این باعث رشد شاخص کل بورس می شود.

با توجه به روند معاملات در هفته‌ای که کارشناسان باور دارند که بورس هفته آینده روندی متعادل را پشت سر بگذارد. البته ممکن است در برخی از روزها شاخص قرمز و در برخی دیگر از روزها شاخص مثبت شود. اما بازدهی شاخص کل در هفته آینده منفی نخواهد بود.

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (پیش‌بینی بورس برای شنبه ۳۰ مهر ۱۴۰۱)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :

پاسخگویــــــــــــــــــــــــــــــی به سوالات متداول

SAHAMIR UNIVERSITY

مرکز آموزش عالی سهامیر سهامیـــــــــر