🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

بورس فردا چگونه خواهد بود؟

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

نماگرهای بورسی امروز نیز هر چند کمتر اما با کاهش رو به رو شدند و خروج پول نیز ادامه یافت. پیش‌ بینی بازار بورس برای پیش بینی بورس فردا باید

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

بورس فردا چگونه خواهد بود؟ سهامیـــــــــر

بورس فردا چگونه خواهد بود؟

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

نماگرهای بورسی امروز نیز هر چند کمتر اما با کاهش رو به رو شدند و خروج پول نیز ادامه یافت.

پیش‌ بینی بازار بورس

برای پیش بینی بورس فردا باید ببینیم چه اتفاقاتی در بورس امروز بوجود آمد و چه اتفاقاتی در بورس فردا تاثیرگذار خواهد بود و سپس با توجه به مجموع این اتفاقات ببینیم چه چیزی در انتظار بورس فردا است.

بورس امروز برخلاف سیر مثبتی که در ابتدای معاملات خود شروع کرده بود، نتوانست تقاضا را حفظ کند و با برگشت عرضه‌ها شاهد عقب‌ نشینی دوباره نماگرهای اصلی بازار بودیم. شاخص کل بورس با کاهش ۰.۱۲ درصدی به مرز روانی ۱.۳ میلیون واحدی رسید و شاخص هم‌ وزن نیز به واسطه عملکرد بهتر در برخی صنایع همچون غذایی و زراعی، ریزش کمتری را تجربه کرد و ۰.۱ درصد از ارتفاع خود را از دست داد.

ارزش معاملات نیز همچنان با نوسان در محدوده رکودی عدد ۲۲۶۴ میلیارد تومانی را به ثبت رساند و برخلاف شروع معاملات که با ورود پول همراه بود، ۱۹۳ میلیارد تومان از سرمایه کدهای حقیقی از چرخه معاملات خارج شد.

برگزاری جلسات حمایتی در سطح کارشناسان و مدیران اقتصادی در روزهای گذشته نیز تاکنون نتوانسته است مانع ریزش بیشتر بازار سهام شود و به نظر می‌رسد که همچنان وجود ابهامات و فضای عدم ‌اطمینان اجازه شروع سیر صعودی را به بورس تهران نمی‌دهد. امروز اما خبرها و اتفاق هایی در داخل و خارج بازار سرمایه بوجود آمد که می‌تواند بر روند بورس در روزهای آتی تاثیرگذار باشد و در سمت دیگر روند تکنیکالی نیز ممکن است که به شرایط فعلی بازار کمک ‌رسانی کند.

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (بورس فردا چگونه خواهد بود؟)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :