🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

رکورد جدید قیمت دلار

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

نرخ ارز امروز به رشد خود تا نیمه کانال ۳۳ هزار تومان ادامه داد و به سقف قیمتی جدیدی دست یافت. قیمت دلار در بازار تهران قیمت دلار در بازار

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

رکورد جدید قیمت دلار سهامیـــــــــر

رکورد جدید قیمت دلار

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

نرخ ارز امروز به رشد خود تا نیمه کانال ۳۳ هزار تومان ادامه داد و به سقف قیمتی جدیدی دست یافت.

قیمت دلار در بازار تهران

قیمت دلار در بازار تهران امروز با رسیدن به سطح ۳۳۵۵۰ تومان رکورد جدیدی در تاریخ خود به ثبت رساند. دلار با اختلاف محسوسی سقف تاریخی قبلی ۳۳۲۴۰ تومانی خود را شکست. هر چند در حال حاضر نوسانات زیادی را تجربه می‌کند و در لحظه تنظیم این گزارش حتی تا سطح ۳۳۱۵۰ تومان برگشته است.

نکته قابل تامل اما گپ ۴۰۰ تومانی نرخ ارز در آغاز معاملات امروز نسبت به آخرین نرخ دیروز است که می‌تواند حاکی از بالا بودن هیجانات در بازار ارز باشد.

نرخ فروش دلار با کارت ملی اما هم‌اکنون حوالی ۳۱۷۳۰ تومان قرار دارد که تفاوت قیمت آن با دلار آزاد سود بیش از ۳ میلیون تومانی نصیب خریداران می‌کند.

دلار روز شنبه هم در آستانه رکوردشکنی قرار گرفته بود. اما آزادی ناگهانی دو ایرانی-آمریکایی زندانی در ایران و همزمان با آن خبر آزادسازی تعجب آور ۷ میلیارد دلار پول بلوکه شده در کره جنوبی، دلار را از ادامه رشد باز داشت. به طوریکه در آغاز معاملات یکشنبه شاهد ریزش ۷۰۰ تومانی دلار با این سیگنال مهم برجامی و عقب‌نشینی آن به کانال ۳۲ هزار تومان بودیم.

اگرچه آزادسازی ۷ میلیارد دلار می‌تواند اثر قابل ملاحظه ای بر بازار ارز داشته باشد، اما بالا ماندن التهابات (ناشی از بی‌اعتمادی مردم به پیشرفت‌های برجامی و همچنین در واکنش به ناآرامی‌های اخیر) می‌تواند همچنان تب خرید را داغ نگه دارد.

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (رکورد جدید قیمت دلار)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :