🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

بازار بورس تحت تاثیر برجام

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

بورس امروز هم با طعم برجامی است؛ ایران بالاخره پاسخ متن توافق پیشنهادی اروپا را داد؛ پاسخی که فعلاً مهر مرمانه دارد. همین موضوع منجر شده با تفسیرهای مختلف از

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

بازارهای مالی و سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 خدمات حرفه ای

کسب رتبه برتر از PPQ

کادر علمی

تیم متخصص و آزموده

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

بازار بورس تحت تاثیر برجام سهامیـــــــــر

بازار بورس تحت تاثیر برجام

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

بورس امروز هم با طعم برجامی است؛ ایران بالاخره پاسخ متن توافق پیشنهادی اروپا را داد؛ پاسخی که فعلاً مهر مرمانه دارد. همین موضوع منجر شده با تفسیرهای مختلف از آن، برزخ برجامی برای بورس همچنان ادامه داشته باشد.

سایه برجام بر سر بازار

بازار امروز هم تحت تاثیر اخبار برجامی قرار دارد؛ در ابتدای معاملات تفسیرهای مثبت از پاسخ ایران به اروپا در خصوص متن توافق نامه پیشنهادی،‌ تقاضا در گروه های برجامی و به طور مشخص خودرویی و بانکی را به همراه داشت و اکثر نمادهای این دو گروه را به صف خرید کشاند. در نقطه مقابل صنایع دلاری همچون فلزات اساسی، پتروشیمی‌ و پالایشی با فشار نسبی عرضه همراه شدند.

وضعیت خوب ریالی ها

با این وجود در ادامه کمی از جو اولیه برجام کاسته شد و فشار عرضه در گروه های ریالی افزایش پیدا کرد، به گونه ای که بسیاری از نمادهای این گروه در نیمه اول بازار معاملات متعادلی را در قسمت سبز تابلو تجربه می کنند.پتروشیمی‌ها و پالایشی‌ها هم که برخی از تحلیلگران معتقدند در صورت احیای برجام با اصلاح کوتاه مدت روبرو خواهند شد،‌ در نیمه اول بازار، معاملات خود را در محدوده صفر تابلو دنبال می کنند؛ هرچند که فشار فروش در پالایشی‌ها نسبت به پتروشیمی‌ها بیش تر به نظر می‌رسد.

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (بازار بورس تحت تاثیر برجام)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :

پاسخگویــــــــــــــــــــــــــــــی به سوالات متداول

SAHAMIR UNIVERSITY

مرکز آموزش عالی سهامیر سهامیـــــــــر