🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

بررسی نوسانات بازار طلا ، ارز و بورس

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

بازدهی بازارهای مالی در هفته سوم مرداد ۱۴۰۱ نشان دهنده ی رشد مثبت دو بازار و افت یکی از بازارهاست ، بازارهای دلار و بورس شاهد رشد و طلا شاهد

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

بازارهای مالی و سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 خدمات حرفه ای

کسب رتبه برتر از PPQ

کادر علمی

تیم متخصص و آزموده

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

بررسی نوسانات بازار طلا ، ارز و بورس سهامیـــــــــر

بررسی نوسانات بازار طلا ، ارز و بورس

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

بازدهی بازارهای مالی در هفته سوم مرداد ۱۴۰۱ نشان دهنده ی رشد مثبت دو بازار و افت یکی از بازارهاست ، بازارهای دلار و بورس شاهد رشد و طلا شاهد افت بودند.

وضعیت دلار

روز پنجشنبه ۲۰ مرداد قیمت دلار در صرافی ملی ۲۸۰۲۴ تومان اعلام شد که نسبت به پنجشنبه هفته پیشین شاهد افزایش بوده است.گفتنی است قیمت دلار پنجشنبه هفته گذشته ۱۳ مرداد در صرافی ملی با قیمت ۲۷۹۱۹ اعلام شد.

وضعیت طلا و سکه

قیمت طلا در روز پنجشنبه به گزارش اتحادیه طلا و جواهر تهران، به یک میلیون و ۳۶۰ هزار و ۸۶۰ تومان رسید. این در حالی است که هر گرم طلا در روز ۱۳ مرداد، یک میلیون و ۳۶۶ هزار و ۱۶۹ تومان معامله می‌شد.اما خریداران بازار سکه در هفته گذشته شاهد هیچ سود و زیانی نبودند و بازدهی این بازار صفر بود.قیمت سکه طرح جدید روز پنجشنبه ۲۰ مرداد، همانند پنجشنبه هفته گذشته با قیمت  ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان اعلام شد.

وضعیت بازار بورس و سرمایه

اما در بازار بورس و سرمایه بر خلاف هفته های پیشین شاهد رشد و بازدهی مثبت بودیم . بازار سرمایه، هفته گذشته را در سطح یک میلیون و ۴۴۸ هزار و ۴۶۴ واحد به پایان رساند.اما شاخص کل بورس در آخرین روز کاری هفته قبل از آن، چهارشنبه ۱۲ مرداد، به یک میلیون و ۴۳۷ هزار و ۳۶۰ واحد رسیده بود. این نشان دهنده ی رشد ۰،۷۷ درصدی شاخص کل است که در بین بازارهای مالی شاهد بیشترین رشد بود . گفتنی است بازار بورس و سرمایه در هفته های گذشته شاهد بیشترین افت و بازدهی منفی بود.

 

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (بررسی نوسانات بازار طلا ، ارز و بورس)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :

پاسخگویــــــــــــــــــــــــــــــی به سوالات متداول

SAHAMIR UNIVERSITY

مرکز آموزش عالی سهامیر سهامیـــــــــر