🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

قیمت جهانی نفت امروز /مدودف: از نفت ۳۰۰دلاری بترسید

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

خبرگزاری رویترز می گوید، قیمت نفت پس‌از سقوط ناگهانی در روز سه‌شنبه امروز کمی بالا رفته است و سرمایه‌گذاران با وجود نگرانی در مورد رکود اقتصادی، دوباره تمرکز خود را

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

بازارهای مالی و سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 خدمات حرفه ای

کسب رتبه برتر از PPQ

کادر علمی

تیم متخصص و آزموده

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

قیمت جهانی نفت امروز /مدودف: از نفت ۳۰۰دلاری بترسید سهامیـــــــــر

قیمت جهانی نفت امروز /مدودف: از نفت ۳۰۰دلاری بترسید

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

خبرگزاری رویترز می گوید، قیمت نفت پس‌از سقوط ناگهانی در روز سه‌شنبه امروز کمی بالا رفته است و سرمایه‌گذاران با وجود نگرانی در مورد رکود اقتصادی، دوباره تمرکز خود را بر کمبود عرضه گذاشته‌اند‌.

قیمت نفت برنت به ۱۰۳ دلار سقوط کرد

قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال پس‌از سقوط 9.5درصدی در روز گذشته، امروز 77 سنت معادل 0.75 درصد افزایش یافته و به 103 دلار و 54 سنت رسیده است. نفت وست تگزاس اینترمدیت آمریکا هم برای اولین‌بار از اواخر آوریل به زیر 100 دلار سقوط کرد و 99 دلار و 73 سنت معامله می‌شود.

محمد بارکیندو، دبیرکل اوپک

در روز سه‌شنبه با تأکید بر این‌که صنعت نفت سال‌هاست با کمبود سرمایه‌گذاری مواجه است گفت کمبود عرضه نفت را می‌توان با عرضه نفت ایران و ونزوئلا جبران کرد.

دیمیتری مدودف

هم هشدار داده است پیشنهاد ژاپن برای تعیین سقف قیمت برای نفت روسیه و پایین آوردن آن تا نصف سطح قیمت فعلی باعث کمبود بیشتر نفت در بازار می‌شود و قیمت آن را به 300 تا 400 دلار در هر بشکه خواهد رسانید.

از طرف دیگر، دولت نروژ در روز سه‌شنبه برای پایان دادن به اعتصاب در بخش نفت که تولید نفت و گاز این کشور را پایین آورده بود مداخله داشته و به این بن‌بست که می‌توانست بحران انرژی در اروپا را تشدید کند پایان داده است.

نگرانی در مورد رکود اقتصادی هنوز هم بازار را فراگرفته و پیش‌بینی می‌شود بزرگ‌ترین اقتصاد دنیا در سه‌ماهه دوم سال جاری میلادی کوچک شده باشد، این دومین فصل پیاپی رکود اقتصاد در آمریکا خواهد بود.

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (قیمت جهانی نفت امروز /مدودف: از نفت ۳۰۰دلاری بترسید)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :

پاسخگویــــــــــــــــــــــــــــــی به سوالات متداول

SAHAMIR UNIVERSITY

مرکز آموزش عالی سهامیر سهامیـــــــــر