🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

ریزش قیمت در بازار خودرو بجهت سیگنال دلار +جدول

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

سیگنال کاهشی دلار به قیمت خودرو کاهش نرخ دلار در بازار  دلیلی است که باعپ شده تا بازار خودرو امروز روند کاهشی به خود گیرد. به گفته فعالان بازار خودرو

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

ریزش قیمت در بازار خودرو بجهت سیگنال دلار +جدول سهامیـــــــــر

ریزش قیمت در بازار خودرو بجهت سیگنال دلار +جدول

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

سیگنال کاهشی دلار به قیمت خودرو

کاهش نرخ دلار در بازار  دلیلی است که باعپ شده تا بازار خودرو امروز روند کاهشی به خود گیرد. به گفته فعالان بازار خودرو امروز دلار در بازار افت قابل توجهی دارد و این امر موجب شد تا نرخ خودرو که در روزهای شکل افزایشی داشت امروز تغییر مسیر دهد و با این شرایط بازار پرتیراژهای ایران خودرو امروز افت یک تا 6 میلیون تومانی در بازار داشته باشند.

روند بازار خودرو این روزها از سردرگمی قیمتی حکایت دارد، سردرگمی که موجب شده تا خریداران را از این آشفته بازار دورتر شوند

قیمت محصولات ایران خودرو

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می‌توان به «پژو 207 دنده ای»، «پژو 207 سقف شیشه ای»، «سمند LX» ، «سمند LX با موتورEF7 » و «سمند سورن پلاس»، «دنا معمولی» ، «رانا پلاس» و «دنا پلاس توربو اتوماتیک» اشاره کرد.

ارزیابی ها نشان دهنده آن است که در میان خانواده دنا امروز «دنا معمولی» بیشترین افت قیمت در بازار پرتیراژهای ایران خودرو را به خود اختصاص داد و با افت 6 میلیونی قیمت آن در بازار به 395 میلیون تومان رسید. «رانا پلاس» هم با افت چهار میلیونی در بازار 304 میلیون تومان قیمت گذاری شد. اما «دنا پلاس توربو اتومات» در بازار تغییر قیمت نداشت و 510 میلیون تومان دست به دست شد.

قیمت دلار فریز شد/الاکلنگ قیمت سکه بین 2 کانال

از طرفی رصد بازار خودرو نشان دهنده این مطلب است که در میان خانواده سمند امروز «سمند LX» در بازار تغییر قیمت نداشته و 305 میلیون تومان قیمت بخورد، اما «سمندLX با موتورEF7» هم افت 2 میلیونی در بازار داشته و قیمت آن به 352 میلیون تومان برسید، «سمند سورن پلاس» هم امروز 355 میلیون تومان در بازار قیمت خورد و افت سه میلیونی قیمت را تجربه کرد.

با توجه به ارزیابی بازار می توان گفت «پژو 207 دنده‌ای» در بازار امروز  399 میلیون قیمت خورد و تغییر قیمتی در بازار نداشت و «پژو 207 سقف شیشه ای» هم 405 میلیون تومانی شد و افتی یک میلیونی تومانی در بازار داشت.

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (ریزش قیمت در بازار خودرو بجهت سیگنال دلار +جدول)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :