🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

صرافی بایننس

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

Sahamir University آموزش و توسعه زیرساخت های علمی در حوزه سرمایه گذاری صرافی بایننس چیست؟ صرافی بایننس یکی از صرافی های پیشرو در زمینه ارزهای دیجیتال است که در سال

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

بازارهای مالی و سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 خدمات حرفه ای

کسب رتبه برتر از PPQ

کادر علمی

تیم متخصص و آزموده

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

صرافی بایننس سهامیـــــــــر

صرافی بایننس

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

Sahamir University
آموزش و توسعه زیرساخت های علمی در حوزه سرمایه گذاری

موضوع : صرافی بایننس

صرافی بایننس چیست؟

صرافی بایننس یکی از صرافی های پیشرو در زمینه ارزهای دیجیتال است که در سال 2017 در هنگ کنگ تأسیس شد. این ویژگی تمرکز زیادی بر تجارت آلتکوین دارد. بایننس معاملات کریپتو به کریپتو را در بیش از 500 ارز دیجیتال و توکن مجازی، از جمله بیت کوین (BTC)، اتر (ETH)، لایت کوین (LTC)، دوج کوین (DOGE) و توکن بایننس کوین (BNB) ارائه می دهد. در سال 2018، در پاسخ به قوانین سختگیرانه چین در زمینه تجارت ارزهای دیجیتال، دفتر مرکزی شرکت خود را به مالت، اتحادیه اروپا منتقل کرد.

صرافی بایننس که عمدتاً برای تجارت کریپتو به کریپتو شناخته می شود – تجارت بین دو جفت ارز دیجیتال – در میان کمترین هزینه تراکنش برای صرافی های ارز دیجیتال است. نقدینگی بالایی دارد و به کاربرانی که با توکن‌های ارز دیجیتال BNB پرداخت می‌کنند، تخفیف‌هایی ارائه می‌دهد.

نام بایننس ترکیبی از دو کلمه بیت کوین و فاینانس است. بایننس ادعا می‌کند استانداردهای بالایی از ایمنی و امنیت، با معماری چند لایه و چند خوشه‌ای، و توان پردازش بالایی را ارائه می‌کند – ادعا می‌کند که ظرفیت پردازش حدود 1.4 میلیون سفارش در ثانیه را دارد. از تجارت بیش از 500 سکه، از جمله بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و توکن های BNB بومی خود پشتیبانی می کند.

معامله در بایننس

مانند صرافی‌های رمزنگاری دیگر، بایننس نیز خدماتی را در زمینه های تجارت، فهرست‌بندی، جمع‌آوری سرمایه و حذف یا برداشت ارزهای دیجیتال ارائه می‌کند. علاقه مندان به ارزهای دیجیتال که تمایل دارند توکن های خود را راه اندازی کنند می توانند از بایننس برای جمع آوری سرمایه از طریق عرضه اولیه سکه (ICO) استفاده کنند. بایننس توسط تعداد زیادی از معامله گران و شرکت کنندگان برای مبادله و سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال مختلف استفاده می شود.

برای شروع معامله، کاربران باید الزامات KYC  را تکمیل کنند . پس از ایجاد موفقیت آمیز حساب تجاری، کاربران می توانند وجوه ارز دیجیتال را به آدرس کیف پول عمومی خود که توسط Binance ارائه شده است، اضافه کنند تا تجارت را شروع کنند.

صرافی بایننس از سه نوع سفارش تجاری پشتیبانی می کند: سفارشات محدود، بازار و حد مجاز

سفارشات محدود فقط با قیمت حد تعیین شده توسط معامله گر اجرا می شود. سفارشات بازار بلافاصله با بهترین قیمت موجود در بازار انجام می شود. سفارشات حد مجاز فقط زمانی به سفارشات معتبر تبدیل می شوند که قیمت به سطح مشخصی برسد.

بایننس پنج نوع سفارش اضافی برای مشتقات رمزنگاری، به ویژه قراردادهای آتی ارائه می دهد. این سفارشات تجاری عبارتند از:

  1. سفارش محدود
  2. سفارش بازار
  3. توقف سفارش محدود
  4. توقف سفارش بازار
  5. دستور توقف دنباله دار
  6. فقط ارسال سفارش
  7. سفارش TP/SL را محدود کنید

هیچ کارمزدی برای سپرده گذاری ارز دیجیتال یا صندوق دریافت نمی شود. با این حال، برداشت ها با کارمزد تراکنش همراه هستند که بسته به ارز دیجیتال و مقدار آن متفاوت است

سایر خدمات بایننس

بایننس علاوه بر خدمات ویژه مبادله، ابزارها و پلتفرم ها خدمات دیگری را نیز ارائه می دهد. برخی از آنها به شرح زیر است:

 Binance Earn پلتفرمی برای شرط بندی یا کسب سود از طریق سپرده گذاری استیبل کوین در صرافی است. بسته به سکه و دوره تصدی، صرافی گزینه های متعدد و نرخ های بهره برای این سکه ها را به سرمایه گذاران ارائه می دهد.

بایننس ویزا کارت یک کارت اعتباری است که به کاربران امکان می دهد ارز دیجیتال خود را به جریان فیات تبدیل کرده و آن را برای محصولات و خدمات خرج کنند. در حالی که تبدیل متحمل هزینه‌های اداری نمی‌شود، هزینه‌های شخص ثالث در قالب کارمزد شبکه پرداخت اعمال می‌شود.

استخر هوشمند Binance به استخراج‌کنندگان این امکان را می‌دهد تا برای بهینه‌سازی و افزایش درآمد خود، بین ارزهای دیجیتال مختلف برای استخراج سوئیچ کنند.

بایننس یک انکوباتور فناوری بلاک چین به نام آزمایشگاه بایننس دارد که بر پرورش پروژه های امیدوارکننده مرحله قبل از ICO تمرکز دارد. با فراهم کردن بودجه لازم برای توسعه، منابع مشاوره، و یک سکوی راه اندازی برای هر گونه تمرین های فهرست بندی و جمع آوری سرمایه، به تیم های پروژه ارزهای دیجیتال شایسته کمک می کند.

بایننس همچنین سایتی به نام LaunchPad را برای میزبانی پروژه های جدید و نوظهور بلاک چین و رابط های API ارائه می دهد. تا مارس 2021، 42 پروژه راه اندازی شده است.

این ارز رمزنگاری شده بایننس کوین (BNB) خود را از طریق یک ICO در جولای 2017 راه اندازی کرد. ارزش بازار BNB تا مارس 2021 در حدود 36.4 میلیارد دلار است. قرار است این ارز به ارز اصلی صرافی غیرمتمرکز بایننس تبدیل شود.

سکه بایننس (BNB)

بایننس کوین (BNB) توکن داخلی پلتفرم است. برای تسهیل تجارت کریپتو در صرافی Binance استفاده می شود. این سکه طی یک  عرضه اولیه سکه (ICO)  در جولای 2017 راه اندازی شد. بایننس 20 میلیون توکن BNB را به  سرمایه گذاران فرشته ، 80 میلیون توکن به تیم موسس و 100 میلیون توکن باقیمانده را به شرکت کنندگان مختلف از طریق فرآیند ICO ارائه کرد.

حدودا نیمی از سرمایه جمع‌آوری‌شده در طول فرآیند ICO برای برندسازی و بازاریابی بایننس در نظر گرفته شد، این در حالی است که حدود یک سوم این سرمایه برای ساخت پلتفرم بایننس و انجام ارتقاءهای لازم در اکوسیستم بایننس استفاده شده است.

بایننس کوین بر روی بلاک  چین اتریوم  با  استاندارد ERC 20 اجرا می شود و سقفی معادل 200 میلیون توکن BNB دارد. از سه ماهه اول 2021، یک BNB حدود 650 دلار ارزش دارد. این توکن با ارزش حدود 3.6 میلیارد دلار، سومین توکن مبتنی بر بلاک چین با ارزش بازار است.

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (صرافی بایننس)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :

پاسخگویــــــــــــــــــــــــــــــی به سوالات متداول

SAHAMIR UNIVERSITY

مرکز آموزش عالی سهامیر سهامیـــــــــر