🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

بهترین کارگزاران بورس

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

بهترین کارگزاران بورس در درازمدت ، بازار سهام یکی از بهترین مکان ها برای به کار انداختن پول شماست. اما شما نمی توانید فقط از طریق حساب بانکی خود یک

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

بازارهای مالی و سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 خدمات حرفه ای

کسب رتبه برتر از PPQ

کادر علمی

تیم متخصص و آزموده

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

بهترین کارگزاران بورس سهامیـــــــــر

بهترین کارگزاران بورس

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

بهترین کارگزاران بورس

در درازمدت ، بازار سهام یکی از بهترین مکان ها برای به کار انداختن پول شماست. اما شما نمی توانید فقط از طریق حساب بانکی خود یک سهام بخرید یا با شرکت تماس بگیرید و سهام بخرید — شما باید یکی از بهترین کارگزاران سهام را پیدا کنید.

خوشبختانه برای سرمایه گذاران روزمره، صنعت کارگزاری در طول چند دهه گذشته به طرز چشمگیری تغییر کرده است. برای خرید سهام، باید با شخصی به نام کارگزار بورس تماس می گرفتید که از طرف شما سفارش را انجام می داد. این فرآیند پیچیده و گران بود. در حال حاضر، بیشتر سرمایه گذاران از طریق کارگزاران سهام آنلاین سهام را خرید و فروش می کنند. و رقابت بین بهترین کارگزاران سهام آنلاین هرگز بالاتر نبوده است.

خدمات کامل در مقابل کارگزاران تخفیف

همانطور که فرآیند پردازش معاملات سهام تغییر کرده است، اصطلاحاتی که ما برای افراد و مشاغلی که معاملات را تسهیل می کنند استفاده می کنیم نیز تغییر کرده است. امروزه، به‌جای استفاده از اصطلاح «کارگزار سهام» به‌عنوان یک واژه فراگیر برای هر شخص یا شرکت کارگزاری که در زمینه سهام معامله می‌کند، شرکت‌ها را به طور کلی به دو دسته تقسیم می‌کنیم: «کارگزاران تخفیف» و «کارگزاران با خدمات کامل».

دلالان تخفیف

کارگزاران سهام آنلاین، کارگزاران تخفیف هستند. آنها وظیفه ندارند که به شما مشاوره بدهند یا با شما تماس بگیرند. در عوض، کارگزاران تخفیف بر روی خدمات بسیار ابتدایی کمک به خرید یا فروش سهام (یا نوع دیگری از سرمایه گذاری) تمرکز می کنند. آنها می توانند قیمت های پایینی را برای خدمات خود دریافت کنند. بهترین کارگزاران سهام آنلاین برای انجام معامله کارمزدی دریافت نمیکنند.

کارگزاران خدمات کامل

کارگزاران با خدمات کامل اغلب کارگزاران انسانی را استخدام می کنند که می توانند به شما در انجام معامله و یافتن وجوه متقابل برای سرمایه گذاری کمک کنند. با این حال، کارگزاران خدمات کامل پرهزینه هستند.

 یک کارگزار محبوب با خدمات کامل حداقل 75 دلار برای انجام معامله سهام دریافت می کند و این مبلغ می تواند تا 500 دلار یا بیشتر برای خرید مقدار زیادی سهام افزایش یابد. خرید یک صندوق سرمایه گذاری مشترک از طریق یک کارگزاری با خدمات کامل می تواند به طور بالقوه هزاران دلار را به شما بازگرداند، زیرا آنها اغلب هزینه هایی معادل بخشی از مبلغ سرمایه گذاری شما دریافت می کنند. برخی از مشاوران فقط با مشتریانی کار می کنند که دارایی هایشان یک میلیون دلار یا بیشتر باشد.

کارمزد بهترین حساب های کارگزاری

امروزه معامله آنلاین بدون کمیسیون برای سهام و ETF ها برای حساب های کارگزاری جزو ریسک های جدول است. کمسیون دلاری برای وجوه متقابل، ارزهای دیجیتال و سرمایه‌گذاری‌های با درآمد ثابت بسیار رایج‌تر است. در اینجا خلاصه ای از کارمزدهای رایج برای انتخاب بهترین حساب های کارگزاری آمده است.

 • TD Ameritrade: 0 دلار کمیسیون آنلاین برای سهام، ETF ها و گزینه ها (0.15-0.65 دلار در هر قرارداد)
 • Robinhood: 0 دلار کمیسیون آنلاین برای سهام، ETF، گزینه ها و ارزهای دیجیتال
 • وبول: 0 دلار کمیسیون آنلاین برای سهام، ETF، گزینه ها و ارزهای دیجیتال
 • SoFi Active Investing: 0 دلار کمیسیون آنلاین برای سهام و ETF
 • وفاداری: 0 دلار کمیسیون آنلاین برای سهام، ETF و گزینه ها (0.65 دلار در هر قرارداد)
 • کارگزاران تعاملی: 0 دلار کمیسیون آنلاین برای سهام، ETF و گزینه ها (0.25-0.65 دلار در هر قرارداد)
 • تجارت الکترونیکی: 0 دلار کمیسیون آنلاین برای سهام، ETFها و گزینه ها (0.65 دلار در هر قرارداد)
 • Merrill Edge: 0 دلار کمیسیون آنلاین برای سهام، ETF و گزینه ها (0.65 دلار در هر قرارداد)
 • چارلز شواب: 0 دلار کمیسیون آنلاین برای سهام، ETF و گزینه ها (0.65 دلار در هر قرارداد)
 • پیشتاز: 0 دلار کمیسیون آنلاین برای سهام، ETF و گزینه ها (تا 1.00 دلار در هر قرارداد)

پایین ترین کارگزار سهام به نوع معاملاتی که در حساب کارگزاری خود انجام می دهید بستگی دارد. رابینهود و وبول پایین‌ترین حساب‌های کارگزاری در بین سهام، ETF، گزینه‌ها و ارزهای دیجیتال هستند — آنها کمیسیونی دریافت نمی‌کنند.

اما این انتخاب‌ها بهترین انتخاب‌های معاملات آنلاین سهام برای معامله‌گران فعالی نیستند که بر روی این کمیسیون‌ها و همچنین کیفیت نرم‌افزار معاملاتی و نرخ‌های حاشیه تمرکز دارند. TD Ameritrade و Interactive Brokers نرم افزار معاملاتی قوی را با کمیسیون پایین و نرخ های حاشیه رقابتی ترکیب می کنند.

ویژگی های بهترین پلتفرم های معاملاتی

بهترین حساب‌های کارگزاری در فهرست ما، برنامه‌های مختلف معاملات سهام رایگان، منابع آموزشی مختلف و موارد دیگر را ارائه می‌کنند. با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا برخی از ویژگی هایی است که هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه کدام کارگزاران سهام آنلاین بهترین در تجارت هستند و چرا برای شما اهمیت دارند، به آنها توجه کردیم:

 • کمیسیون و کارمزد: معاملات اولیه، آنلاین سهام و ETF باید رایگان باشد. اکنون سرمایه گذاران در اکثر کارگزاران سهام آنلاین 0 دلار کمیسیون می پردازند و حتی برخی از آنها معاملات اختیاری را به صورت رایگان ارائه می دهند که می تواند به ویژه برای معامله گران فعال ارزشمند باشد.
 • اما برخی از بهترین کارگزاری‌های آنلاین برای معاملات صندوق‌های متقابل و سایر خدماتی که ممکن است نیاز داشته باشید، کمیسیون دریافت می‌کنند.
 • صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک: در حالی که اکثر کارگزاران برای معاملات صندوق‌های متقابل کمیسیون دریافت می‌کنند، مهم است که بدانید اکثر آنها فهرستی از صدها یا حتی هزاران صندوق دارند که  بدون کمیسیون معامله می‌کنند.
 • سرمایه گذاری ETF: بهترین کارگزاران سهام ETF نه تنها 0 دلار کمیسیون آنلاین برای سرمایه گذاری ETF خواهند داشت، بلکه تمایل دارند به طیف گسترده ای از ETF های مارک دار و کم هزینه دسترسی داشته باشند. این ETFهای مارک دار توسط خود تیم های تحلیلگر کارگزار سهام مدیریت می شوند و اغلب شامل جیره های هزینه پایین می شوند.
 • سرمایه گذاری در گزینه ها: یک حساب کارگزاری سهام خوب نه تنها امکان دسترسی به سرمایه گذاری در سهام، ETF و صندوق های سرمایه گذاری مشترک را فراهم می کند، بلکه گزینه های اختیاری را نیز فراهم می کند. برترین پلتفرم‌های معاملاتی گزینه‌ها معمولاً شامل کمیسیون‌های 0 دلاری برای معاملات گزینه‌های آنلاین و نرم‌افزار معاملاتی با کیفیت بالا در دستگاه‌های آنلاین، دسک‌تاپ و تلفن همراه هستند.
 • حداقل های حساب: بسیاری از کارگزاران سهام آنلاین مورد علاقه ما حداقل های حساب را ندارند. اگر شما یک سرمایه گذار مبتدی هستید، مهم است که قبل از انتخاب یک کارگزار تأیید کنید که می توانید حداقل شرایط سرمایه گذاری را برآورده کنید.
 • پلتفرم معاملاتی: برخی از حساب‌های کارگزاری سهام دارای پلت‌فرم‌ها و نرم‌افزارهای معاملات آنلاین سهام با امکانات کامل و پیچیده هستند که در دسترس معامله‌گران مکرر است.
 • سایر کارگزاران سهام رویکردی ساده‌تر و کاربرپسندتر دارند. و بسیاری از آنها برنامه های سرمایه گذاری درجه یک دارند که اگر می خواهید سهام را از هر کجای دنیا بخرید و بفروشید، می توانند مفید باشند.

برترین شرکت های کارگزاری

در زیر خلاصه ای از برترین شرکت های کارگزاری را بر اساس دارایی های تحت مدیریت تا سال 2021 آورده ایم.

 1. چارلز شواب: 7.614 تریلیون دلار
 2. وفاداری: 4.228 تریلیون دلار
 3. بانک آمریکا / مریل لینچ: 3.693 تریلیون دلار
 4. جی پی مورگان: 3.00 تریلیون دلار
 5. رابینهود: 0.81 تریلیون دلار
 6. Allly Invest: 0.16 تریلیون دلار

بمنظور اموزش تخصصی بورس میتوانید در دوره های اموزش بورس در مجموعه سهامیر شرکت کنید . سهامیر بعنوان یکی آموزشگاه بورس تخصصی دوره های اموزش حضوری و انلاین ، فشرده و بلند مدت بورس را برای متقاضیان برگزار میکند . 

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (بهترین کارگزاران بورس)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :

پاسخگویــــــــــــــــــــــــــــــی به سوالات متداول

SAHAMIR UNIVERSITY

مرکز آموزش عالی سهامیر سهامیـــــــــر