🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی بصورت کاملا انحصاری سطح بالا توسط مرکز آموزش عالی سهامیر گردآوری و در سال 2023 طی دو نوبت تحت بروزرسانی قرار گرفته است، آخرین نسخه پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی هم اکنون به صورت آفلاین در دسترس عموم علاقه مندان به این رشته میباشد، شما میتوانید بمنظور تهیه و خرید آخرین آپدیت پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی از طریق همین صفحه اقدام و سفارش خود را ثبت نمایید.

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

آموزش و توسعه علوم سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

جــامع ترین پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی

SAHAMIR UNIVERSITY

پیشرفته ترین و حرفه ای ترین پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی سهامیـــــــــر

اشتراک گذاری این محتوا :

نـــــــــــــــام : پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی

شرایط آموزش
شرح
توضیحات محضول
نـــــام پکیج
پکیج طراحی استراتژی
انحصاری 2023
سطح آموزش
سطح بالا و حرفه ای
عملی و کاربردی

ادامه فرایـــــــــــند ثبت سفارش

مشخصات پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی

پکیج آموزش طراحی  استراتژی و سیستم معاملاتی در سال 2023 توسط جمعی از تریدرها و تحلیلگران خبره و اختصاصی در مجموعه سهامیر تحت بروزرسانی قرار گرفته است و هم اکنون آخرین نسخه ان در قالب بسته آموزشی ارائه شده است. پکیج آموزش طراحی  استراتژی و سیستم معاملاتی حاصل بیش از 20 سال تجربه و حضور در بازارهای مالی و سرمایه گذاری میباشد و یکی از قدرتمندترین و موثرترین مباحث آموزشی را در خود جای داده است.

⭕ نــــــــــــام محصول: پکیج طراحی سیستم معاملاتی
⭕ سال بروزرسانی: پکیج آموزش طراحی استراتژی در سال 2023 بروزرسانی شد!
⭕ مدت زمان آموزش: 20 ساعت آموزش طراحی استراتژی بصورت کاربردی و عملیاتی
⭕ مدرس پکیج: اختصاصی سهامیر (داخلی و خارجی)
⭕ پشتیبانی آموزشی: دارد (360 روز)
⭕ پشتیبانی معاملاتی: دارد (360 روز)
⭕ تاییدیه ها: CRP-640023 اروپا و آسیا
⭕ مدرک بین المللی: صادره از کانادا و آمریکا بهمراه آزمون

تخصصی ترین پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی در کشور

سهامیـــــــر بعنوان یک مرکز فوق تخصصی فعال در بازارهای مالی و سرمایه گذاری خدمات ویژه ای در زمینه پکیج های آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری به عموم افراد ارائه میدهد ، یکی از این محصولات آموزشی ، پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی میباشد که بصورت تخصصی و سطح بالا توسط این مرکز گردآوری شده است

سال تاسیـــــس: 30 years

میزبان بیش از > 120,000

پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی برای چه افرادی مناسب است؟

پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی در دو سطح تخصصی و پیشرفته گردآوری شده است و کلیه افراد چه در سطح مبتدی تا حرفه ای میتوانند از این پکیج آموزشی استفاده نمایند.
پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی همچنین مناسب افرادی است که بتازگی قصد فعالیت در این حوزه را داشته اند.
پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی برای حرفه ای های بازار که قصد بروزرسانی اطلاعات خود را دارند یک گزینه مناسب است.

ویژگی های پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی

پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی دارای بروزترین محتوای آموزشی بوده
پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی شامل 360 روز پشتیبانی توسط کارشناسان خبره سهامیر است
با تهیه پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی شما میتوانید در آزمون های مربوطه شرکت نموده و مدرک بین المللی و داخلی دریافت نمایید.
جامع ترین و بروزترین مباحث آموزشی سال 1402
پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی دارای تاییدیه آموزش استاندارد و نماد توکن آموزش حرفه ای است

ارائه پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی توسط موسسه سهامیر

معرفی پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی

پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی یکی از موثرترین و برترین پکیج های آموشی در کشور بوده که توسط تیم تحلیلی و معاملاتی سهامیر گردآوری و بطور منظم هرساله طی 2 نوبت مباحث آن بروزرسانی و آپدیت میشود. این پکیج آموزشی در 2 سطح گردآوری شده و تمامی متقاضیان با هر سطح علمی و مهارتی میتوانند این پکیج اموزشی را تهیه نمایند.
8604450

مشاوره رایگان تهیه پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی

بمنظور ثبت سفارش و تهیه پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی شما میتوانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شده و در صورت نیاز قبل از خرید پکیج آموزشی توسط کارشناسان خبره سهامیر تعیین سطح شده و سپس نسبت به ثبت سفارش و خرید پکیج اموزشی اقدام نمایید.
245450

با خرید پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی مدرک بین المللی دریافت کنید

شما میتوانید پس از تهیه و خرید پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی برای شرکت در آزمون های مربوطه اقدام نمایید و گواهینامه و مدرک معتبر داخلی و خارجی را از این مرکز دریافت کنید. لازم به ذکر است دریافت گواهینامه بین المللی مستلزم کسب نمره قبولی درآزمون مربوطه میباشد.
634563463

سایر ویژگی های پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی

از مهمترین ویژگی هایی پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی عبارتند از : آموزش توسط اساتید انحصاری و باتجربه ، آموزش کاربردی و موثر ، سرفصل بندی های منظم و دقیق ، پشتیبانی 12 ماهه ، ثابلیت اخذ مدرک بین المللی و ….
8604450

پاسخ به سوالات متداول مرتبط با پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی

SAHAMIR UNIVERSITY

پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی سهامیـــــــــر

ایا پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی برای افراد مبتدی مناسب است؟

بله ، پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی بگونه ای تدوین و گردآوری شده است که کلیه متقاضیان در هر سطحی میتوانند از آن استفاده نمایند .

مدت زمان پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی چقدر است؟

طول مدت پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی با توجه به سطح آموزشی کلاس ، بین 20 الی 36 ساعت میباشد . شما میتوانید بمنظور کسب اطلاعات دقیقتر در خصوص مدت زمان پکیج آموزشی با کارشناسان مرکز تماس بگیرید.

من ساکن شهرستان هستم ، چطور میتونم پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی تهیه کنم؟

شما میتوانید بمنظور خرید و تهیه پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی از طریق وب سایت رسمی مجموعه سهامیر سفارش خود را ثبت و خرید خود را نهایی کنید . پس از ثبت سفارش پکیج آموزش ظرف مدت کمتر از چند 48 ساعت به آدرس شما پست میشود.

آیا امکان پرداخت اقساطی هزینه پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی وجود دارد؟

متاسفانه در حال حاضر شرایطی جهت پرداخت اقساطی هزینه پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی وجود ندارد و متقاضی میبایست بمنظور تهیه پکیج آموزشی مبلغ آنرا بصورت یکجا پرداخت نماید.

آیا با تهیه پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی میتوانیم گواهینامه دریافت کنیم؟

بله ، شما با تهیه پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی میتوانید برای یک مرتبه بصورت رایگان در آزمون بین المللی شرکت نمایید و پس از کسب نمره قبولی مدرک بین المللی دریافت کنید.

آیا برای اخذ گواهینامه و مدرک بین المللی باید هزینه جداگانه پرداخت شود؟

خیر ، شما با تهیه پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی میتوانید بکمرتبه بصورت رایگان در آزمون شرکت نمایید ، دقت داشته باشید درصورت رد شدن در آزمون برای اینکه بتوانید مجدد در آزمون شرکت کنید میبایست مبلغ 93 دلار پرداخت نمایید.

چطور میتوان پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی را خریداری نمود؟

بمنظور خرید پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی میتوانید بصورت اینترنتی از طریق فرم ثبت نام در سایت اقدام کنید، کلیه فرایند ثبت سفارش پکیج های آموزشی از طریق وب سایت رسمی سهامیر امکانپذیر میباشد. 

پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی چه سالی تهیه شده است؟

پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی در سال 2023 طی دو نوبت تحت بروزرسانی قرار گرفته است و هم اکنون بروزترین نسخه آن در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

قیمت پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی چقدر است؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی میتوانید از طریق فرم ثبت سفارش نسبت به دریافت استعلام قیمت آنی اقدام نمایید.

آیا میتوانم برای خرید پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی کد تخفیف تهیه کنم؟

بله بمنظور خرید پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی با استفاده از کد تخفیف بالای همین صفحه میتوانید اقدام به خرید نمایید ، شما همچنین میتوانید از 6 الی 7 درصد تخفیف دائمی مربوط به پرداخت از روش کریپتو استفاده نمایید.

پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی تا چه حد عملگرا و کاربردی است؟

پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی حاصل بیش از 15 سال تجربه کادر مدیریتی و آموزشی مرکز آموزش عالی سهامیر بوده و بگونه ای تدوین و گردآوری شده است که دانشپذیران پس از اتمام پکیج آموزشی میتوانند بصورت 100% عملی و کاربردی از آنچه آموخته اند در بازارهای مالی و سرمایه گذاری استفاده نمایند.

مدرس و استاد پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی چه شخصی است؟

مدرسان و اساتیدی که پکیج آموزش طراحی سیستم معاملاتی را تهیه و گردآوری کرده اند، بصورت اختصاصی در این مرکز فعال بوده و همگی دارای حداقل 15 سال تجربه و سابقه فعالیت حرفه ای در این حوزه میباشند.