امروز مورخ ۲۴ /۰۵ /۱۴۰۱ : برگزاری سمینار آموزشی ویژه بازار فارکس با حضور کمپانی هلمن گروپ کشور آلمان و مدیر ارشد رگولاتوری سی اف انگلیس .
مرکز آموزش عالی سهامیر
2931 امتیاز
5/5

بسته ویژه معاملات الیوت

مرکز آموزش عالی سهامیر در سال 1372 تحت نام و برند سهامیر در کشور ایران و امارات تاسیس و پایه گذاری شد ، این مرکز با هدف توسعه زیرساخت و راهکارهای سرمایه ای و سرمایه گذاری از همان بدو تاسیس با ایجاد شعب و نمایندگی های فعال خود در کشور های ایران ، روسیه ، ترکیه ، آلمان ، برزیل ، اذربایجان ، ژاپن و … توانست بعنوان یک مرکز فوق تخصصی تحلیلی و آموزشی در حوزه های مرتبط با بازار سرمایه در سطح بین الملل شناخته شود . هم اکنون دپارتمان آموزشی این مجموعه با دارا بودن بیش از 260 رشته آموزشی بعنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز آموزش عالی کشور میباشد .

۲۴ /۰۵ /۱۴۰۱
2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه علوم سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی مالی

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از موسسه PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آموزش آکادمیک و ترمیک

Elliott

آموزش آکادمیک

آموزش کوتاه مدت

آموزش خصوصی

آموزش عمومی

امروز مورخ: ۲۴ /۰۵ /۱۴۰۱ :

عنوان : بسته ویژه پرکتال امواج الیوت (مکمل)

- بسته آموزش ویژه غیر عمومی پرکتال امواج الیوت :

بسته های آموزش غیر عمومی و پرکتال شامل محتوای آموشی تلفیقی و سطح بالا بوده که تنها دانشپذیران مجموعه که دارای مجموز دسترسی به محتوا هستند میتوانند از آن استفاده نمایند . این بسته آموزشی شامل جلسات تمرینی و آموزشی تمرینی توام با کلاس آموزشی بوده و تنها بصورت اختصاصی و تاییدیه واحد آموزش امکان تهیه آنها وجود دارد .

 • Hidden
 • قیمت: 0 تومان
 • 1- شرایط ذکر شده در این فرم مختص کارابران سطح یک آموزشگاه بوده و عموم افراد نمیتوانند از این فرم و خدمات آن استفاده نمایند .
  2- تکمیل فرم و استفاده از خدمات مستلزم هماهنگی با واحد آموزش میباشد و بدون هماهنگی و اخذ کد دسترسی امکان ثبت سفارش و ثبت نام وجود ندارد.
  3- مبالغ و هزینه های درج شده در این فرم بصورت بر مبنای دلار بوده و مطابق نرخ روز شهریه محاسبه به دانشپذیر اعلام میشود .
  4- دوره های آموزشی پرفکتال شامل مباحث و مکمل های آموزشی است که استفاده از آنها مستلزم هماهنگی قبلی با آموزشگاه میباشد .
  5- شهریه دوره برمبنای نرخ دلار 27300 تومان محاسبه شده است و در صورتیکه در زمان ثبت نام نرخ دلار افزایش یا کاهش داشته باشد مطابق نرخ روز با دانشپذیر تسوه حساب خواهد شد .

 • 0 تومان
 • Hidden

  فرم ثبت همکاری