امروز مورخ ۰۴ /۰۷ /۱۴۰۱ : برگزاری سمینار آموزشی ویژه بازار فارکس با حضور کمپانی هلمن گروپ کشور آلمان و مدیر ارشد رگولاتوری سی اف انگلیس .
5/5
پایگاه خبر اقتصادی سهامیر
خبرهای روز اقتصادی ایران و جهان

پیش بینی قیمت دلار با تحریم های آمریکا

پیش بینی قیمت دلار با تحریم های آمریکا

قیمت دلار روز گذشته در بازار ارز تهران رنج بود. دیشب نرخ دلار در بازار پشت خطی رشد چشمگیری را ثبت نکرد.

پیش بینی قیمت دلار با تحریم های آمریکا

شب گذشته شب  پر خبری برای قیمت دلار بود. وزارت خزانه داری آمریکا  دیشب ۲ فرد، ۱۳ شرکت و ۲ نفت‌کش در فهرست تحریم‌های جدید آمریکا (SDN) قرار داده است.

مطابق  بیانیه وزارت خزانه‌داری آمریکا ،  یک شبکه از افراد و شرکت‌هایی را که از شرکت‌های صوری برای سهولت انتقال و فروش نفت و محصولات پتروشیمی از شرکت‌های ایرانی به شرق آسیا استفاده می کردند  تحریم شده اند.

 آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا هم در بیانیه‌ای گفت:

بدون تعهد از جانب ایران برای بازگشت به برجام ما همچنان از اختیارات خود برای تحریم صادرات محصولات انرژی ایران استفاده خواهیم داد.

همچنین سازمان اطلاعات سپاه چند دیپلمات‌ را به اتهام جاسوسی بازداشت کرده که این دیپلمات‌ها از جمله معاون سفیر بریتانیادر حال نمونه‌برداری از خاک ایران در منطقه ممنوعه شناسایی شده اند.

در مجموع این اخبار باعث شده عده ای از معامله گران تصور کنند که تنش های بین ایران و غرب همچنان پایدار بوده و به همین دلیل احتمالا  موجب شده  تا برخی از بازیگران ارزی امروز در موقعیت خرید قرار گرفته باشند.

خبر اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (پیش بینی قیمت دلار با تحریم های آمریکا)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

فهرست مطالب

فرم تماس سریع:

  • Hidden

    فرم ثبت همکاری

فهرست مطالب