630px-Flag_of_Iran.svg.png
امروز مورخ ۱۰ /۰۹ /۱۴۰۱ : برگزاری سمینار آموزشی ویژه بازار فارکس با حضور کمپانی هلمن گروپ کشور آلمان و مدیر ارشد رگولاتوری سی اف انگلیس .
5/5
پایگاه خبر اقتصادی سهامیر
خبرهای روز اقتصادی ایران و جهان

نمادهای پیشران در بورس امروز 8 آبان 1401

امروز نمادهای «فولاد»، «فملی» و «فارس» تاثیر بسزایی را در رشد شاخص کل بورس ایفا کردند و در مقابل نمادهای «غکورش»، «کویر» و «های وب» بیشترین تأثیر کاهنده را بر شاخص کل داشتند.

نماد های اثرگذار بورس

در فرابورس نیز نمادهای «دماوند»، «غصینو» و «اتکای» بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل فرابورس داشتند و «مارون»، «آریا» و «کگهر» باعث رشد را بر شاخص شدند.

در جدول پر تراکنش ‌ترین نمادهای بورس شبندر نفر اول است و فولاد و شپنا در رتبه‌های بعدی جا خوش کرده است. در فرابورس نیز نمادهای گدنا، دی و مادیرا پر تراکنش‌‌ ترین نمادها بودند.

در پایان معاملات نمادوتعاون (شرکت بیمه تعاون) با صف‌ خرید 5 میلیارد تومانی جزو نفر اولی ها در تقاضای پایانی بازار قرار گرفت. پس از وتعاون، نمادهای کشرق (شرکت صنعتی و معدنی شمال شرق شاهرود) و خچرخش (شرکت چرخشگر) بالاترین صف خرید را داشتند.

بالاترین صف فروش بازار در پایان معاملات به نماد غکورش تعلق داشت که ارزش آن 29  میلیارد تومان بود. پس از غکورش، نمادهای غدشت، وآذر، فسپا و شکام صف فروش داشتند.

خبر اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (نمادهای پیشران در بورس امروز 8 آبان 1401)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبار:

فهرست مطالب

فرم تماس سریع:

  • Hidden

    فرم ثبت همکاری

فهرست مطالب