630px-Flag_of_Iran.svg.png
امروز مورخ ۱۱ /۰۹ /۱۴۰۱ : برگزاری سمینار آموزشی ویژه بازار فارکس با حضور کمپانی هلمن گروپ کشور آلمان و مدیر ارشد رگولاتوری سی اف انگلیس .
5/5
پایگاه خبر اقتصادی سهامیر
خبرهای روز اقتصادی ایران و جهان

میزان افزایش حقوق بازنشستگان در ۱۴۰۲

سید محمدرضا میرتاج الدینی گفت: حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری به جز حق همسر و اولاد زیاد تر خواهد شد، همچنین کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مصوب کرد که به این عدد ۵ درصد نیز اضافه شود که در شرایط فعلی اقتصادی کمک مناسبی است.

کمیسیون برنامه و بودجه مجلس

به گزارش سهامیر، به گفته سید محمدرضا میرتاج الدینی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، برای ترمیم حقوق ها حدود ۵۵هزار میلیارد تومان منابع در نظر گرفته شده است و برای بازنشستگان علاوه بر ترمیم حقوق، حق همسر و اولاد هم اضافه کرده ایم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: هرچند نمی‌توان ادعا کرد که افزایشی که در اثر ترمیم حقوق بوجود می آید، می‌تواند تمامی مشکلات مردم را در مورد وضعیت اقتصادی برطرف کند، اما می‌تواند این بار سنگین را تا حدودی کاهش دهد.

سیدمحمدرضا میرتاج الدینی با اشاره به موافقت مجلس با کلیات ترمیم حقوق کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشکری، گفت: اقدام دولت برای ارائه لایحه ترمیم حقوق کارکنان و بازنشستگان، تصمیمی هوشمندانه و مناسب و در شرایط این مشکلات اقتصادی عاقلانه بود، مجلس نیز از این لایحه استقبال و در مرحله نخست با دوفوریت بررسی لایحه ذکر شده موافقت کرد و در گام بعدی کلیات آن را به تصویب رساند.

خبر اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (میزان افزایش حقوق بازنشستگان در ۱۴۰۲)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبار:

فهرست مطالب

فرم تماس سریع:

  • Hidden

    فرم ثبت همکاری

فهرست مطالب