630px-Flag_of_Iran.svg.png
امروز مورخ ۰۵ /۰۹ /۱۴۰۱ : برگزاری سمینار آموزشی ویژه بازار فارکس با حضور کمپانی هلمن گروپ کشور آلمان و مدیر ارشد رگولاتوری سی اف انگلیس .
5/5
پایگاه خبر اقتصادی سهامیر
خبرهای روز اقتصادی ایران و جهان

عملکرد بورس در هفته اول آبان

در پایان هفته اخیر شاخص کل برای دومین هفته متوالی افت کرد و نسبت به تمامی هفته‌های گذشته در سال جاری کاهش بیشتری را تجربه کرد.

روند شاخص کل بورس در تمامی روزهای هفته

به گزارش سهامیر، روند شاخص کل بورس در تمامی روزهای هفته اخیر کاهشی بود. در اولین روز کاری هفته شاخص ریزش هزار و 219 واحدی را تجربه کرد و روز یکشنبه 9 هزار و 280 واحد پائین آمد و وارد کانال 1.2 میلیونی شد. روز دو‌شنبه نیز شاخص 19 هزار واحد ریزش کرد و روز سه‌شنبه شاخص به روند نزولی خود ادامه داد و 10 هزار و 678 واحد افت کرد. در روز چهارشنبه نیز سیر کاهشی شاخص بیشتر شد و 26 هزار و 22 واحد ریزش کرد.

شاخص کل در آخرین روز کاری هفته به رقم یک میلیون و 241 هزار واحد رسید و نسبت به آخرین روز معاملاتی هفته قبل 69 هزار و 128 واحد کم ‌‌تر ایستاد تا عملکرد هفته شاخص بورس منفی 5.2 درصد شد. افت 5 درصدی بزرگترین ریزش هفتگی شاخص در سال جاری است.

شاخص هم وزن در پایان هفته نسبت به هفته پیشین 17 هزار و 237 واحد کم ‌تر ایستاد و بازدهی منفی 4.5 درصدی را تجربه کرد. در هفته اخیر میانگین ارزش معاملات کل هفته 42 هزار و 54 تومان بود که نسبت به رقم 37 هزار و 922 میلیاردی هفته پیشین، افزایش 11 درصدی داشته است.

در این هفته، میانگین ارزش معاملات خرد بورس 2 هزار و 396 میلیارد تومان بود که نسبت به رقم هزار و 917 میلیاردی هفته پیشین، رشد 25 درصدی تجربه کرد.

خبر اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (عملکرد بورس در هفته اول آبان)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبار:

فهرست مطالب

فرم تماس سریع:

  • Hidden

    فرم ثبت همکاری

فهرست مطالب