630px-Flag_of_Iran.svg.png
امروز مورخ ۱۶ /۰۹ /۱۴۰۱ : برگزاری سمینار آموزشی ویژه بازار فارکس با حضور کمپانی هلمن گروپ کشور آلمان و مدیر ارشد رگولاتوری سی اف انگلیس .
5/5
پایگاه خبر اقتصادی سهامیر
خبرهای روز اقتصادی ایران و جهان

صرافی FTX در خطر ورشکستگی

پس از شبهات بسیار در مورد مشکلات مالی شرکت تجاری FTX Alameda Research که مشخص شد دارای بدهی‌ به ارزش ۸ میلیارد دلار است و ممکن است دارایی ‌های نقدی در ترازنامه خود برای پرداخت بدهی نداشته باشد، ژائو مدیرعامل صرافی بایننس در توییتر نوشت که بایننس تصمیم به فروش توکن های FTX (FTT) خود به دلیل اتفاق های اخیر گرفته است.

فروش 2 میلیارد دلار توکن FTT

مدیرعامل بایننس گفت که صرافی بایننس تصمیم به فروش 2 میلیارد دلار توکن FTT های صرافی بایننس گرفته است. ژائو در ادامه گفت: ما سعی خواهیم کرد این کار را به شیوه ای انجام دهیم که تاثیر منفی روی بازار نگذارد و با توجه به شرایط بازار و محدودیت نقدینگی، امکان دارد این کار چند ماه زمان ببرد.

ژائو ادامه می دهد که او مجبور بود این ورشکستگی را در توییتر به انتشار بگذارد زیرا می خواست شفاف سازی کند.

در توییتی جداگانه مدیرعامل بایننس مشکلات FTX را با ورشکستگی لونا مقایسه کرد و اضافه کرد وقتی که در صنعت ارزهای دیجیتال شرکتی به ورشکستگی می‌رسد باید دست از تمایل به آن برداریم و خودمان را سریع از این مشکل خارج کنیم.

پس از جنجال های مدیرعامل بایننس بر علیه صرافی FTX در توییتر که بسیاری از کارشناسان آن را توطئه جدید ژائو علیه رقیب خود می‌دانند، اوایل امروز، رئیس صرافی  FTX، سم بنکمن فرید گفت که رقیب ما در حال منتشر کردن دروغ ها و خیال پردازی های خود است.

خبر اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (صرافی FTX در خطر ورشکستگی)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبار:

فهرست مطالب

فرم تماس سریع:

  • Hidden

    فرم ثبت همکاری

فهرست مطالب