630px-Flag_of_Iran.svg.png
امروز مورخ ۰۹ /۰۹ /۱۴۰۱ : برگزاری سمینار آموزشی ویژه بازار فارکس با حضور کمپانی هلمن گروپ کشور آلمان و مدیر ارشد رگولاتوری سی اف انگلیس .
5/5
پایگاه خبر اقتصادی سهامیر
خبرهای روز اقتصادی ایران و جهان

روغن ۱۰درصد ارزن شد

مدیرعامل شرکت تعاونی فرآوری روغن و دانه‌های روغنی درباره دلایل افت ۱۰درصدی قیمت روغن گفت: کاهش تقاضا ملموس است و این افت قیمت باعث شد که بازار رقابتی در شرکت‌ ها همچنان دنبال شود و مشکلی در زمینه تامین روغن تا پایان سال وجود ندارد.

شرکت تعاونی فرآوری روغن و دانه‌های روغنی

به گزارش سهامیر، علیرضا شرفی، مدیرعامل شرکت تعاونی فرآوری روغن و دانه‌های روغنی، با بیان اینکه چالشی در زمینه واردات روغن پیش روی ما قرار ندارد، افزود: کاهش قیمت روغن در بازارهای جهانی با رفع موانع صادرات روغن از مالزی و اندونزوی همزمان شد؛ همچنین روند صادرات روغن آفتاب‌ گردان از روسیه و اوکراین تسهیل شده است و این عوامل دست به دست هم داده تا شاهد افت قیمت روغن خام در بازار جهانی باشیم.

وی با اشاره به کاهش قیمت پایه صادراتی روغن پالم در اندونزوی افزود: کاهش قیمت بر اساس ساختار مالیات صادرات فعلی، تاثیر می‌گذارد و باعث شده است که روغن خام پالم اندونزی نسبت به مالزی رقابتی‌ تر شود.

مدیرعامل شرکت تعاونی فرآوری روغن و دانه‌های روغنی تقاضا برای خرید روغن در بازار داخلی را کاهشی دانست و تصریح کرد: توان خرید مردم، افزایش تولید، توزیع کالا و اطمینان مصرف کنندگان از تداوم تامین این کالا در میزان مصرف و تقاضای این محصول موثر بوده است.

خبر اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (روغن ۱۰درصد ارزن شد)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبار:

فهرست مطالب

فرم تماس سریع:

  • Hidden

    فرم ثبت همکاری

فهرست مطالب