630px-Flag_of_Iran.svg.png
امروز مورخ ۱۱ /۰۹ /۱۴۰۱ : برگزاری سمینار آموزشی ویژه بازار فارکس با حضور کمپانی هلمن گروپ کشور آلمان و مدیر ارشد رگولاتوری سی اف انگلیس .
5/5
پایگاه خبر اقتصادی سهامیر
خبرهای روز اقتصادی ایران و جهان

خودرو هایی با بودجه زیر 70 میلیون تومان

نوسان شدید قیمت ‌ها در بازار خودرو و در عین حال، افزایش قیمت خودرو همزمان با افزایش قیمت دلار، این روزها خرید خودرو را برای افرادی با بودجه کم، دچار مشکل کرده است.

خرید و فروش در بازار خودروهای دست دوم

در این شرایط، خرید و فروش در بازار خودروهای دست دوم و کارکرده پر رونق تر از خودروهای صفر است؛ اگرچه فعالان بازار خودرو اظهار می کنند در این بخش هم کسادی بسیار بالا است.

با این حال، بررسی آگهی ‌های فروش در میان خودروهای کارکرده حکایت بر این دارد که برای آن گروهی که کمتر از ۷۰ میلیون تومان پول در جیب دارند هم خودروهایی پیدا می‌شود.

بر اساس این گزارش، یک پراید صندوق ‌دار مدل ۱۳۸۳ دنده‌ای برای فروش ۵۱ میلیون تومان قیمت گذاری شده است. همچنین در آگهی‌های فروش، پژو۴۰۵ مدل ۱۳۸۰ در حدود ۷۰ میلیون تومان برای فروش قرار داده شده است.

دوو ماتیز مدل ۱۳۷۹ با ۲۰۰ کیلومتر کارکرد، در آگهی فروش به قیمت ۵۰ میلیون تومان معامله می‌شود. همچنین، برای پیکان سدان مدل ۱۳۸۱ با ۳۹۰ هزار کیلومتر کارکرد، قیمتی در حدود ۶۰ میلیون تومان گزارش شده است.

پژو روآ مدل ۱۳۸۸ با ۴۰۰ کیلومتر کارکرد هم ۶۰ میلیون تومان قیمت گذاری شده است. همچنین پژو آردی مدل ۱۳۸۳ با ۲۰۰ کیلومتر کارکرد، قیمتی در حدود ۵۰ میلیون تومان برایش تعیین شده است.

خبر اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (خودرو هایی با بودجه زیر 70 میلیون تومان)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبار:

فهرست مطالب

فرم تماس سریع:

  • Hidden

    فرم ثبت همکاری

فهرست مطالب