630px-Flag_of_Iran.svg.png
امروز مورخ ۱۰ /۰۹ /۱۴۰۱ : برگزاری سمینار آموزشی ویژه بازار فارکس با حضور کمپانی هلمن گروپ کشور آلمان و مدیر ارشد رگولاتوری سی اف انگلیس .
5/5
پایگاه خبر اقتصادی سهامیر
خبرهای روز اقتصادی ایران و جهان

بورس نیاز به تصمیم‌ گیری‌ فکر شده دارد

کارشناس بازار سرمایه گفت: تصمیمات عجولانه و حذف یک عامل نمی‌تواند مشکلات بازار سرمایه را حل کند و تغییر روند بازار را در پی داشته باشد.

عوامل تاثیرگذار بر بازار

به گزارش سهامیر، مازیار تلاشان، کارشناس بازار سرمایه به بررسی عوامل تاثیرگذار بر تمام بازار پرداخت و گفت: تصمیمات عجولانه نمی‌تواند سبب کاهش مشکلات بازار شود و همچنین نمی‌تواند تغییر روند بازار را در پی داشته باشد. از طرفی شرایط تکنیکال و فاندامنتال بازار هم به شیوه ای نیست که کفی برای آن در نظر داشته باشیم.

وی در ادامه گفتند: با توجه به وجود برخی مشکلات در اقتصاد کشور، نمی‌توان انتظار داشت شاخص بورس دچار تغییر و تحولی شگرف و یا اتفاقی ناگوار شود اما در صورت ایجاد تغییرات مهم و هدایت نقدینگی به سمت بازار سرمایه، پول‌های بسیار خوبی وارد سهم‌ ها شده و شاهد تغییر مناسبی در نحوه معاملات خواهیم بود.

به گفته این کارشناس بازار؛ سردرگمی بازار ارز، بدبینی نسبت به تصمیمات در نظر گرفته شده و وجود کسری در بودجه که همیشه مشکل کشور بوده، باعث شده بازار روند منفی را تجربه کند و افق روشنی بین اهالی بازار پدید نیاید.

خبر اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (بورس نیاز به تصمیم‌ گیری‌ فکر شده دارد)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبار:

فهرست مطالب

فرم تماس سریع:

  • Hidden

    فرم ثبت همکاری

فهرست مطالب