630px-Flag_of_Iran.svg.png
امروز مورخ ۰۸ /۰۹ /۱۴۰۱ : برگزاری سمینار آموزشی ویژه بازار فارکس با حضور کمپانی هلمن گروپ کشور آلمان و مدیر ارشد رگولاتوری سی اف انگلیس .
5/5
پایگاه خبر اقتصادی سهامیر
خبرهای روز اقتصادی ایران و جهان

بروزترین تغییرات قیمت دلار امروز 10 آبان 1401

قیمت فروش دلار امروز در صرافی‌های بانکی ۲۸ هزار و ۹۸۴ تومان در نظر گرفته شد. دلار توافقی نیز در قیمت ۳۱ هزار و ۵۴۹ تومان معامله شد. قیمت ها نسبت به دیروز مقدار کمی افزایش قیمت داشتند.

تغییرات قیمت بازار ارز

به گزارش سهامیر، امروز سه ‌شنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۱ قیمت خرید و فروش دلار، از سوی صرافی ملی به ترتیب ۲۸ هزار  و ۶۹۵ تومان و ۲۸ هزار و ۹۸۴ تومان در نظر گرفته شد که نسبت به روز گذشته ( ۹ آبان) قیمت‌ آن ۲۰ تومان رشد یافت.

قیمت خرید یورو ۲۸ هزار و ۶۸۵ تومان و قیمت فروش آن نیز ۲۸ هزار و ۹۷۴ تومان گزارش شد که قیمت یورو نیز نسبت به روز گذشته ۱۰ تومان رشد یافت.

کانون صرافان ایرانیان نیز میانگین قیمت خرید هر دلار را ۳۱ هزار و ۴۹۵ تومان و میانگین قیمت فروش آن را ۳۱ هزار و ۸۲۹ تومان در صرافی ها گزارش کرد.

میانگین قیمت خرید و فروش یورو نیز از سوی این کانون در صرافی ها به ترتیب ۳۱ هزار و ۵۸۳ و ۳۱ هزار و ۹۵۹ تومان در نظر گرفته شد.

در معاملات توافقی دلار نیز امروز، قیمت دلار در «کانال سامانه اطلاع ‌رسانی ارز توافقی تهران» ۳۱ هزار و ۵۴۹ تومان تعیین شد.

دلار در بازار آزاد امروز  با قیمت های ۳۳ هزار و ۳۵۰ تومان معامله شد و با تداوم مسیر صعودی خود قیمت آن به محدوده ۳۳ هزار و ۵۰۰ تومان نیز رسید. برخی از معامله گران همچنین از عبور قیمت دلار از نیمه کانال ۳۳ هزار تومان نیز گزارش داده‌اند.

خبر اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (بروزترین تغییرات قیمت دلار امروز 10 آبان 1401)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبار:

فهرست مطالب

فرم تماس سریع:

  • Hidden

    فرم ثبت همکاری

فهرست مطالب