5/5
پایگاه خبر اقتصادی سهامیر
خبرهای روز اقتصادی ایران و جهان

آیا برجام در حال نهایی شدن است؟واکنش بورس

هر چند هنوز مقامات ایرانی نسبت به متن توافق ارائه شده توسط اروپا واکنشی نشان نداده اند اما اخباری مبنی بر پذیرفته شدن کلیت متن توسط ایران منتشر شده است و تنها اختلاف بر روی چند کلمه باقی مانده است؛همچنین شاخص بورس امروز وضعیت خوبی دارد و شاهد افزایش بیش از ۱۵ هزار واحدی می باشد.

بورس و برجام

هر چند در سالهای گذشته چندین بار تا استانه توافق پیش رفتیم ولی به سرانجام نرسید،اما اینبار ظاهرا توافق در حال نهایی شدن است و بازار بورس و سرمایه امروز واکنش مثبتی به این اخبار داشته است.

نگاه کلی به شاخص امروز

شاخص کل در میانه بازار امروز با افزایش بیش از ۱۵ هزار واحدی همراه شد و تا ارتفاع یک میلیون و ۴۶۳ هزار واحدی بالا آمد. فولاد با ۲٬۴۴۶، وبملت با ۱٬۲۰۲ و فملی با ۱٬۱۹۴ واحد بیش‌ترین تاثیر را بر رشد امروز شاخص کل تا اینجای معاملات داشته است. همچنین شاخص هم وزن هم با رشد بیش از ۴٬۳۰۰ واحدی تا آستانه ۳۹۴ هزار واحد افزایش پیدا کرده است.

ورود و خروج پول حقیقی

همچنین حقیقی‌های بازار در نیمه اول معاملات بیش از ۶۶ میلیارد تومان وارد بازار کردند؛ وبملت با حدود ۲۰ میلیارد تومان بیش‌ترین ورود پول حقیقی را تا اینجای کار ثبت کرده است؛ فزر با ۸ و خساپا ۷.۵ میلیارد تومان در رتبه های بعدی بیشترین ورود پول حقیقی قرار دارند. در نقطه مقابل فجام با ۹،‌نوری با ۸ و بوعلی با ۵ میلیارد تومان بیش‌ترین خروج پول حقیقی را ثبت کرده است.

خبر اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (آیا برجام در حال نهایی شدن است؟واکنش بورس)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبار:

فهرست مطالب